SİPARİŞ VE TESLİMATwww.karekodbarkod.net üzerinden nasıl sipariş verebilirim?

-Fiyat gör butonuna tıklanıldığında www.erolbilisim.net sitesine
yönlendirileceksiniz. Bu radan siparişlerinizi verebilirsiniz.

..

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl anlayacağım?

erolbilisim.net'e
sipariş vermenizin ardından müşteri temsilcimiz tarafından aranılacak ve doğrulama yapılarak onay istenecektir. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınmış olacaktır.

Banka havalesi ile vereceğiniz siparişler havalenin tarafımıza ulaşmasından sonra işleme alınacaktır.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz ?

karekodbarkod.net'e verdiğiniz siparişler Ups Kargo ile adresinize gönderilmektedir. Teslimatlar adrese teslimdir.Havale ile nasıl sipariş verebilirim ?

Siparişinizi havale ile vermek isterseniz, ödeme seçeneklerinde havale butonunu tıklamanız ve istediğiniz Bankayı seçmeniz yeterli olacaktır.Siparişinizi tamamladıktan sonra tutarı sipariş detayında belirtilen banka hesap numarasına yatırarak, göndermenizi rica ederiz.

5 iş günü içinde hesaba yansımayan havale siparişleri geçersiz sayılacaktır.

Fatura ve teslimat adreslerim farklı olabilir mi?

Fatura ve teslimat adresi olarak siparişlerinizde farklı adresler verebilirsiniz. Fatura ve Teslimat Adresinizi Müşteri temsilcimiz onay için sizi aradığında belirtmeniz yeterlidir. Alterrnatif olarak bilgi@erolbilisim.com adresine mail atarak yada 0222 230 68 79 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ürün detayında belirtilen iş günleri içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin uzaklığına göre İl Merkezlerine 1-2 gün, ilçelere dağıtım gününe göre 5 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Saat 17:00'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler ertesi gün, Pazar günü verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Bunun dışında elektronik ürünlerde çıkacak arızalarda ilk önce bizi aramanız durumunda size yardımcı olunacaktır.

Siparişim elime ulaşmazsa ne yapmalıyım?

Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa bilgi@erolbilisim.com adresine mail gönderebilir ya da iş günleri 09:30 - 18:30 saatleri arasında 0 222 230 68 79 no' lu telefondan arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.


Siparişlerim eksik geldi, ne zaman gelir, neden eksik geldi ?

Bu durumda 0 222 230 68 79 no'lu telefondan müşteri hizmetlerini arayarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya bilgi@erolbilisim.com adresine mail atabilirsiniz.

Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.

Siparişim doğru ancak adedi eksik geldi, ne yapmalıyım ?

Bu durumda 0 222 230 68 79 no'lu telefondan müşteri hizmetlerini arayarak, adedi eksik gelen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya bilgi@erolbilisim.com adresine mail atabilirsiniz.

Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir

 

 

 

Ana Sayfa | SatınAl | İletişim | 0-222-230 68 79 Karekod Barkod ©2008
  Karekod | Kare kod | 2D Barkod Sistemleri | 2 D Barkod | Kare kod İlaç takip Sistemi |
karekod barkod okuyucu
 Satın Al | İletişim
Karekod Müşteri Destek Hattı 0-222-230 68 79